سیستم های تنفسی

سيستم هاي تنفسي مبارزه با حريق ( سري FR ) :

 

در اين سري از سيستم هاي تنفسي تسمه ها ،‌ بند ها و يراق آلات و سيلندر با يک پوشش ضد حريق از جنس Nomex   و يا  Kevlar  پوشيده شده ، ماسک تمام صورت مدل TR2002    اين سيستم ها از جنس EPDM   و قابل تعبيه با ديماندولو هاي نوع A  ( تک منظوره که فقط با سيستم تنفسي قابل استفاده است ) و يا ديماندولو هاي نوع BN  ( دو منظوره که هم قادر به استفاده با انواع فيلتر هاي شيميايي و هم قابل اتصال و استفاده با دستگاه تنفسي مي باشند . ) ماسک هاي TR2002   استفاده شده در اين سيستم ها داراي لنزي با وسعت 30% بيشتر براي سهولت ديدن و لنز داراي ويژگي ضد خش و  ضد حلال و ماسک مجهز به سيستم Speech device   براي سهولت در استفاده با وسايل ارتباطي نظير بي سيم و تلفن همراه بدون نياز به برداشتن ماسک مي باشد .

 

سيلندر هاي سري FR   مي توانند از جنس فولادي و يا کامپوزيت با ظرفيتهاي متفاوت باشند . سيلندر هاي فولادي در نوع 6 ليتري و کارکرد 60 دقيقه اي ، سيلندر هاي کامپوزيت در تنوع 6/8 ليتري با کارکرد 68 دقيقه اي ،  9 ليتري با کارکرد 90 دقيقه اي ،‌ دو قلوي 6/8 ليتري با کارکرد 136 دقيقه اي و دو قلوي 9 ليتري با کارکرد 180 دقيقه اي مي باشند .

شير تمام سيلندر ها مجهز به Excess Flow Valve ) EFV  ) بوده و از انفجار و يا حرکت مخرب و خطرناک موشکي سيلندر در حوادث  شکستن شير و يا هنگام خروج تصادفي هوا فشرده پيشگيري مي نمايد .

کاتالوگ

تاییدیه استاندارد

کاتالوگ 2

564